Çalışma Alanları

İlişki Koçluğu


İlişkilerde yaşadığınız sorunlar ele alınarak sağlıklı, etkili ve kalıcı çözümler üretmeye çalışırız.

İlişkiye ve partnerinize daha genel bir pencereden bakmanızı sağlayarak, ilişki sorunlarının içinde çaresizlik hissetmektense çözümün bir parçası olmanıza yardımcı oluruz.


İlişki Problemleri
İlişkide İletişim Sorunları


Çocuk-Ergen Psikolojisi


Çocuklarla ilgili davranış bozuklukları, çocuk ebeveyn ilişkileri, çocuk-okul başarısı, çocuğun akranları ile sağlıklı sosyalleşebilmesi ilgilendiğimiz konulardır.

Ayrıca, hayatın zorlu bir dönemeci olan ergenlikteki gençlerimizin ergen-okul başarısı, ergen-ebeveyn ilişkileri, ergenlerdeki internet bağımlılığı ve ergenlik dönemine özel sorunlar için de aile ile işbirliği içinde çözümler üretmeye çalışıyoruz.

Çocuk-Ergen Ebeveyn İlişkileri
Çocuk-Ergen Okul Başarısı
Çocuk-Ergen Dikkat Eksikliği ve Konsantrasyon Sorunları
Çocuk-Ergen İnternet Bağımlılığı
Ergenlik Dönemi Sorunları

YKS, TYT ve LGS Sınavlarına Özel: Sınav Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, Başarı Koçluğu, Potansiyelinizi Kullanma, Meslek-Bölüm Seçimi Danışmanlığı, Sınav Kaygısı, Konsantrasyon Artırma, Hedef Belirleme Seansları.


Bireysel Danışmanlık


Normal bireylerin yaşama dair çaresiz ve çözümsüz kaldığı pek çok konu ve sorun, psikolojik danışmanlığın çalışma alanıdır.

Hayatınızı daha başarılı yönetmenize, kişisel gelişiminize, karar vermenize, kariyer ve gelecek planlaması yapmanıza, kendinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olmaya çalışırız. Yaşam aynı zamanda psikolojik bir sınavdır. Mutlu ve huzurlu insanların başarılı olma şansı daha yüksektir.

Bireysel Psikoterapiler
Öz Güven Problemleri
İlişki Problemleri
Kişisel Gelişim
Hayata Anlam Verme
Karar Verme
Başarılı Hayat Yönetimi
Potansiyelinizin Farkına Varma
Kariyer Planlaması ve Yönetimi
Yaşam Koçluğu